EN

Kampanijų kūrimas ir valdymas

Apie

Darbas su nuomonės formuotojais – tai ne tik fotoaparatų blykstės, linksmi TikTok’o videoklipai ir kita romantika. Už kiekvienos „Instagram“, „Youtube“, „TikTok“, „Facebook“ ar kito skaitmeninio kanalo kampanijos slepiasi daugybė techninio darbo. Kad jums beliktų džiaugtis rezultatu, mes pasirūpiname kiekvienu kampanijos žingsniu.

Sėkminga kampanija prasideda nuo idėjos. Ja pasirūpins mūsų kūrybinga komanda, atsižvelgdama į jūsų rinkodaros strategiją. Išsigryninus idėją ir žinutę, darbą perims projektų vadovai. Jie užtikrins sklandų bendradarbiavimo procesą, kuriame klientui nereikia rūpintis detalėmis: derybomis su influenceriais, specializuotų sutarčių sudarymu ir jų įgyvendinimu, komunikacijos gairėmis nuomonės formuotojams, turinio tvirtinimu ir stebėsena.

Bendradarbiaudami su nuomonės formuotojais, pasirūpiname, kad jų sukurtas turinys būtų ne tik patrauklus, estetiškas ar smagus, bet ir tinkamai komunikuotų kampanijos idėją ir žinutę. Pasibaigus kampanijai, jūsų el. pašto dėžutę pasieks išsami individualių ir bendrų rezultatų ataskaita bei ekspertų įžvalgos būsimoms kampanijoms. Kad kitąkart būtų tik geriau.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite