EN

360° požiūris į influencerių marketingą – nuo konsultavimo iki strategijos

Įgyvendinome šimtus kampanijų ir įsitikinome, kad influencerių marketingo galimybės – neribotos. Nauji produktai, pop-up renginiai, nestandartinės dovanos ar darbdavio įvaizdžio kūrimas gali būti tie netradiciniai sprendimai, apie kuriuos pagalvojome už jus. Nes influencerių marketingas – gerokai daugiau nei socialinių tinklų įrašai su grotažyme #reklama.

 

Kaip tik todėl siūlome 360° spektro influencerių marketingo paslaugas, kuriose dera originalumas ir efektyvumo rodikliai.

Paslaugos
Nuomonės formuotojų atranka

Influencerio ir prekės ženklo suderinamumas – ypač svarbus sėkmingam rezultatui. Neverta pasitikėti nuojauta ar horoskopais: pasitelkę ištobulintą atrankos procesą, pasiūlysime jūsų prekės ženklui aktualius kūrėjus.

Daugiau
Kampanijų kūrimas ir valdymas

Influencerių ir jų turinio marketingas – ne tik žurnalų viršelius puošiantys renginiai, fotoaparatų blykstės ir blizgučiai. Už kiekvienos kampanijos slepiasi daugybė valandų kūrybinio ir techninio darbo, kuriuo pasirūpiname už jus.

Daugiau
Nuomonės formuotojų komunikacijos strategija

Kiekviena pergalė prasideda nuo strategijos. Pažinkite savo konkurentus, išgirskite ekspertų įžvalgas apie savo prekės ženklą, įžodinkite keliamus tikslus ir kampanijos sėkmę įvertinkite ne tik estetišku turiniu, bet ir investicine grąža.

Daugiau
Prekės ženklo ambasadorių programos

Apie prekės ženklą galima kalbėti patiems arba leisti už jus pasakoti puikiai pažįstamiems veidams. Suburkite ambasadorių bendruomenę ir už prekės ženklą pasakos kūrėjai, kuriais jūsų klientai pasitiki.

Daugiau
Integruotos komunikacijos sprendimai

Nuo interaktyvių reklamos stendų iki kartu su nuomonės formuotojais sukurtų naujų produktų – influencerių marketingas gali turėti daugybę balsų ir išraiškos formų.

Daugiau
Renginiai nuomonės formuotojams

Efektyviausias naujo produkto ar paslaugos pristatymas – tas, kuriame norisi sudalyvauti. Renginiais, įtraukiančiais prekės ženklui aktualius nuomonės formuotojus, pasirūpinsime nuo A iki Ž, visose Baltijos šalyse.

Daugiau
Dovanų siuntimas

Kartais užtenka tik malonios staigmenos – iki smulkmenų apgalvota ir tinkamai supakuota dovana didina prekės ženklo žinomumą už prieinamą kainą.

Daugiau
Bendruomenių kūrimas

Niekas taip nepažįsta jūsų prekės ženklo, kaip žmonės, jį naudojantys kasdien. Belieka suburti ištikimiausius gerbėjus ir paskatinti juos apie prekės ženklą kalbėti garsiai.

Daugiau
Darbdavio įvaizdžio kūrimas

Kol jūs ieškote svajonių darbuotojo, svajonių darbuotojas ieško jūsų. Tinkamai pasirinktas nuomonės formuotojas padės būti pastebėtiems ir pradžiugins personalo atrankos skyrių.

Daugiau
Vidinių įmonės ambasadorių ugdymas

Geriausi įmonės ambasadoriai dažniausiai jau yra jūsų komandos dalis. Mums belieka juos atpažinti ir padėti auginti jų asmeninį prekės ženklą, kuris pasitarnaus organizacijai.

Daugiau
Konsultavimas

Džiaugiamės, kad užsitarnavome nuomonės formuotojų marketingo ekspertų Baltijos šalyse vardą. Dar labiau džiaugiamės, kai savo žiniomis galime pasidalyti su jumis.

Daugiau
Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite