EN

Influencerių marketingo lyderiai Baltijos šalyse

Apie mus

2018-aisiais atvėrę pirmojo biuro duris, 2019-aisiais savo rankose jau laikėme efektyviausios metų rinkodaros kampanijos Lietuvoje apdovanojimą. Praėjus dar keleriems metams, didžiuojamės užsitarnavę influencerių marketingo lyderių Baltijos šalyse vardą.

Mūsų tikslas – prisidėti prie tvaraus ir ilgalaikio influencerių marketingo rinkos augimo. Tik formuodami tendencijas, o ne aklai sekdami paskui jas, galime kurti pridėtinę vertę. Klientams tai reiškia reputaciją ir efektyvius rezultatus, influenceriams – nuolatinį augimą, o žiūrovams – skanų turinį ir vartojimo malonumą.

Vertybės

Esame reiklūs visiems – ir sau, ir nuomonės formuotojams. Nuolat mokomės patys ir padedame tai daryti kitiems. Kol prekės ženklams ruošiame influencerių tendencijų ataskaitas ir organizuojame specializuotus mokymus, nuomonės formuotojus visada informuojame apie pasikeitusius teisinius reglamentus, reklamos žymėjimą, sklaidos efektyvumą ar algoritmų pokyčius.

Influencerių marketingo industrijos neįsivaizduojame be skaidrumo. Tik būdami visiškai atviri su klientais, nuomonės formuotojais ir savimi pačiais galime pelnyti auditorijos pasitikėjimą ir užtikrinti etišką influencerių rinkos augimą.

Mūsų komanda

Kūrybingi pirmūnai, „TikTok’o“ ekspertai ir statistikos entuziastai – susipažinkite su savo srities profesionalų komanda

Laura Bojarskytė Aleksandravičė
Agentūros įkūrėja ir vadovė
Aistė Stalmokaitė
Partnerė ir komandos vadovė
Judita Svečiulė
Komandos vadovė
Gerda Servaitė
Vyresnioji talentų vadybininkė
Fausta Barauskaitė
Projektų vadovė
Tadas Čiuberkis
Projektų vadovas
Ieva Baublytė
Jaunesnioji projektų vadovė
Gabrielė Degutytė
Jaunesnioji projektų vadovė
Kamilė Burbaitė
Jaunesnioji talentų vadybininkė
Erika Strazdaitė
Jaunesnioji talentų vadybininkė
Gintarė Butrimaitė
Asistentė
Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite