EN
Klientas
Huawei Technologies Vilnius
Prekės ženklas
Huawei
Kategorija
Produkto įvedimas
Šalys
LT, LV, EE
Tikslas

2021–ųjų vasarą „Huawei“ pristatė naujas, itin didelės raiškos garsu pasižyminčias ir super stilingas belaides ausines „Huawei Freebuds 4“. Pristatymas rinkai turėjo būti ne eilinis – svarbu pabrėžti ne tik šiuolaikišką ausinių dizainą, bet ir aukštą įrenginio kokybę. Tuomet ir supratome, kad niekas geriau į vieną visumą neapjungia modernumo, stiliaus, kokybės bei muzikos nei tinklaraštininkė ir didžėjė Simona Burbaitė.

Sprendimas

Pradėjome nuo kokybės akcentavimo ir pasiūlėme Simonai sukurti specialų muzikinį garso takelį, kuris leistų patikrinti belaidžių ausinių garso kokybę. Po daugybės valandų įrašų studijoje gimė Simonos ir jos kolegos Jack Krass kūrinys.

Garso takelyje galite išgirsti minkštų ir aštrių garsų, Disco, House, Nu Disco ir laužytos muzikos elementų. Kūrinyje girdimas ir moteriškas vokalas – tai pačios Simonos balsas.

Kokybinę ausinių pristatymo dalį lydėjo įvaizdinė fotosesija, kurioje pabrėžiamas „Huawei Free Buds 4“ šiuolaikiškumas ir pritaikymas asmeniniam stiliui.

Kampaniją įgyvendinome Latvijoje bei Estijoje su kitais muzikos didžėjais, kurie ausinių garso kokybės testą atliko taip pat klausydami Simonos sukurto kūrinio.

Rezultatas

Simonos Burbaitės pristatytas garso įrašas unikalus įvairove. Kūrinyje klausytoją pasitinka labai platus atkuriamų garsų spektras, kuris šokinėja nuo 20 Hz iki 20 tūkst. Hz. Būtent tai tapo labai gera treniruote „Huawei Freebuds 4“ ausinėms, nes pagrindinis jų išskirtinumas – itin didelės raiškos garso atkūrimas. Tad klausantiems naujojo Simonos kūrinio būtent „Huawei“ ausinėmis bus aiškiai girdimos visos, net labiausiai paslėptos, įrašo subtilybės.

Išgirsti „Huawei“ X Simonos muzikinį kūrinį bei atlikti savo belaidžių ausinių kokybės testą galite čia.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite