EN
Klientas
Bioklinika
Prekės ženklas
Newcrush
Kategorija
Pardavimų skatinimas
Influenceriai
5
Turinio vienetai
32
Šalys
LT
Pasiekiamumas
559 K
Parodymai
1.7 M
Įsitraukimo rodiklis
8,62%
CPM
3,33
CPE
0,08
CPC
0,19
Tikslas

Damos neleis sumeluoti – rasti kokybišką ir nuo veido neslystančią lapelinę veido kaukę yra sudėtinga. Pavargusi nuo šio erzinančio nepatogumo „Newcrush“ komanda pristatė sprendimą – „Skin Glow Set“ lapelinių kaukių rinkinį. Kaukės prisotintos drėgme, atgaivina ir valo odą, o svarbiausia – stabiliai laikosi ant veido! Mūsų užduotis elementari – informuoti kaukių gerbėjus apie jų naują mėgstamiausią produktą.

Sprendimas

Į teiginius reklamose žiūrime labai rimtai, tad lapelinių kaukių stabilumą ant veido patikėjome išbandyti penkiems nuomonės formuotojams. Turinio kūrėjų paprašėme grožio procedūrą atlikti įvairiose situacijose ir patikrinti, kaip ant veido laikosi „Skin Glow Set“ kaukės. Influenceriai dirbo biure, gėrė kavą, siurbliavo grindis, sportavo, o Edvino Krupinsko kuriamas mamos personažas valė net langus ir kilimą – kaukės nepajudėjo iš vietos.

Be stabilumo testo, nuomonės formuotojai savo turinyje patys dalinosi su sekėjais, kuri kaukė iš viso rinkinio jiems patiko labiausiai. Vartotojai taip pat turėjo galimybę dalyvauti konkurse „Skin Glow Set“ rinkiniui laimėti tiesiog komentuojant po influencerio įrašu.

Rezultatas

Nuomonės formuotojų užfiksuotos kaukių testavimo akimirkos įvairiose situacijose buvo tiek komiškos, tiek sekėjams gerai pažįstamos. Tai konvertavosi į įspūdingus auditorijos įsitraukimo rezultatus – daugiau nei 43 tūkst. kartų paspausti patiktukai ar palikti komentarai po įrašais – prie kurių prisidėjo ir organizuotas konkursas produktui laimėti.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite