EN
Klientas
Zyro Inc
Prekės ženklas
Zyro
Kategorija
Pardavimų skatinimas
Influenceriai
11
Turinio vienetai
118
Šalys
LT
Pasiekiamumas
430 K
Parodymai
3.5 M
Įsitraukimo rodiklis
1,67%
Peržiūros
333 K
CPM
14,57
CPE
0,98
CPC
4,68
Tikslas

Susikurti internetinį puslapį dar niekada nebuvo taip lengva, o ypač su „Zyro“. Apie tai siekėme informuoti plačią „Zyro“ auditoriją ir pasiūlyti jai specialius paslaugų planus.

Sprendimas

Kampanijai ieškojome turinio kūrėjų, kurių karjerai internetinis puslapis būtų tarsi vizitinė kortelė. Rezultatas – 11 įvairių auditorijos dydžių, nuo nano iki mega, nuomonės formuotojų.

Paprašėme turinio kūrėjų prisiminti savo karjeros pradžią bei papasakoti apie darbe kylančius iššūkius, kuriuos šiandien gali išspręsti funkcionali ir stilinga internetinė svetainė. Taip gimė organiškas turinys, kuriame nuomonės formuotojų realios patirtys persimainė su svetainių kūrimo įrankio pristatymu, sekėjams parodant ir pačių turinio kūrėjų sukurtus internetinius puslapius naudojantis „Zyro“.

Kampanijos tikslas reikalavo tiesioginio vartotojo atliekamo veiksmo, tad pasirinkome Instagram story formatą. Story suteikė galimybę auditorijai lengvai pasiekti „Zyro“ platformą ir iškart užsiimti savo internetinio puslapio kūrimu. Tam, kad dar labiau paskatintume vartotojus išbandyti įrankį, kiekvienas nuomonės formuotojas story serijos metu dalinosi savo individualiu nuolaidos kodu.

Rezultatas

Kampanija ne tik pasiekė didelę auditoriją, bet buvo ir labai informatyvi – nuomonės formuotojai turinyje išsamiai pristatė svetainės kūrimo žingsnius. Sekėjai tai įvertino – turinio kūrėjai sulaukė daugybės žinučių, kuriose dėkojama už aiškias instrukcijas ir gerą pasiūlymą internetiniam puslapiui susikurti.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite