EN
Klientas
Havas Creative Vilnius
Prekės ženklas
Maltesers
Kategorija
Pardavimų skatinimas
Influenceriai
43
Turinio vienetai
136
Šalys
LT
Parodymai
2.2 M
Tikslas

Pakelkite ranką tie, kurie lauktuvėms prašydavo „Maltesers“ saldainių? Puikios žinios smaližiams – dėl šokoladu aplietų burbuliukų keliauti svetur nebereikės, jie jau Lietuvoje! Apie tai turėjome informuoti visus saldumynų mėgėjus.

Sprendimas

Dovanų siuntimas – puikus būdas pristatyti naujus produktus plačiai auditorijai, o tuo pačiu – gauti autentiškas reakcijas į dovanos turinį. Šį kartą taip ir padarėme – 50 nuomonės formuotojų išsiuntėme raudonas, kaspinu perrištas dėžutės, pilnas „Maltesers“ šokolado.

Dovanas gavę nuomonės formuotojai buvo nostalgiški, prisimindami pirmus kartus, kai paragavo „Maltesers“. Siuntų gavėjai taip pat džiaugėsi dėl dovanos dydžio, nes saldumynais galėjo pasidalinti su draugais bei artimaisiais. Tai vėliau lėmė ir ilgesnį produkto rodymo turinyje laikotarpį, kuris tęsėsi dar savaitę po dovanų siuntimo.

Rezultatas

„Maltesers“ dovanų siuntimas – itin sėkmingas. 43 turinio kūrėjai pasidalino gauta siunta savo socialiniuose tinkluose, o didžioji dalis nuomonės formuotojų tą darė ne po vieną kartą. Žinia apie į Lietuvą atkeliavusius „Maltesers“ saldainius plačiai paplito – naujiena buvo peržiūrėta daugiau nei 2 milijonus kartų.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite