EN
Klientas
Panorama Lt
Prekės ženklas
Panorama
Kategorija
Pardavimų skatinimas
Influenceriai
4
Turinio vienetai
107
Šalys
LT
Pasiekiamumas
356 K
Parodymai
968 K
Įsitraukimo rodiklis
1,27%
Peržiūros
154 K
CPM
14,92
CPE
0,88
CPC
4,82
Tikslas

Modernumas, mada, maistas, kultūra bei patogumas – akcentai, kuriais pasižymi prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“. Mūsų užduotis – atrasti ryškius ir autentiškus vardus, kurie savo gyvenimo būdu natūraliai reprezentuotų „Panoramos“ išskirtinumą ambasadorių komunikacijoje.

Sprendimas

Ieškodami, kas geriausiai atspindėtų „Panoramos“ privalumus, subūrėme ambasadorių ketvertuką – stilistes ir turinio kūrėjas Santą Mišenytę ir Ievą Swan, laidų vedėją ir verslininkę Laurą Mazalienę bei Another Bite maisto agentūros vadovę Eglę Tranaitę. Jos – profesionalės savo srityse, bet tuo pačiu – moterys, ieškančios patogios vietos apsipirkimui ir laisvalaikiui.

Organiškumas tapo ambasadorystės kertiniu akmeniu – turinio kūrėjos per septynis ambasadorystės mėnesius savo sekėjams siūlė stilingas asmenines rekomendacijas, dalinosi dovanų idėjomis visai šeimai, pristatė skonių perliukus „Gourmet Panorama“ bei teikė pasiūlymus, kaip aktyviai galima praleisti laiką prekybos centre.

Rezultatas

Vienas svarbiausių aspektų įgyvendinant ambasadorystės programą – laisvė dalintis rekomendacijoms, tuo, kas aktualu ir svarbu pačiam ambasadoriui. Tai pastebėjome ir nuomonės formuotojų turinyje – per visą laikotarpį ambasadorės kartu sukūrė net 107 turinio vienetus, įsitraukė į įvairias akcijas bei rado savo mylimas parduotuves, dėl kurių net ir pasibaigus ambasadorystei, sugrįžta į „Panoramą“, pasidalindamos organišku turiniu.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite