EN
Klientas
BIOK Laboratorija
Prekės ženklas
Gintarė Mykolaitienė
Kategorija
Įvaizdžio stiprinimas
Influenceriai
1
Šalys
LT
Įsitraukimo rodiklis
3,74%
Tikslas

Niekas geriau nepristatys prekių ženklo nei su juo diena iš dienos dirbantys žmonės. Suteikus tinkamus komunikacijos įrankius ir galimybes, įmonių darbuotojai gali tapti tikrų tikriausiais ambasadoriais. „BIOK LAB“ savo ambasadorę Gintarę jau buvo radę, tad mums liko paruošti strategiją ir sukurti priemones Gintarės komunikacijai įgalinti.

Sprendimas

„BIOK LAB“ mus pakvietė susipažinti su Gintare Mykolaitiene, kosmetikos gamybos eksperte, kuri kasdien prisiliečia prie daugybės „BIOK LAB“ produktų.

Gintarė yra sukaupusi ilgametę patirtį kosmetikos gamybos srityje, tad tikslinei „BIOK LAB“ auditorijai turi daug ką papasakoti. Be viso to – Gintarė labai charizmatiška, aktyvi bei puiki edukatorė, tad galima sakyti, kad atitinka visus vidinio ambasadoriaus kriterijus.

Pažinę Gintarę supratome, kad jos gyvenimo būdas yra itin artimas įmonės vertybėms, tad rengiamoje strategijoje stengėmės išlaikyti balansą tarp darbo ir laisvalaikio komunikacijos. Strategijoje taip pat suformavome Gintarės pozicionavimą viešojoje erdvėje, pateikėme paskyros auginimo ir auditorijos pritraukimo taktikas, galimą komunikacijos tinklelį bei vizualinį paskyros identitetą su lengvai naudojamais šablonais.

Projektui tęsiantis konsultuojame Gintarę kylančiais klausimais, teikiame įžvalgas bei rekomendacijas tolimesnei komunikacijai.

Rezultatas

Įmonės ambasadoriaus projektas tęsiasi iki šiol – per pastaruosius metus asmeninė Gintarės Mykolaitienės paskyra paaugo 143 proc., vartotojai įgavo unikalią galimybę stebėti kosmetikos gamybos užkulisius iš arti bei atrado naują ir patikimą informacijos šaltinį kosmetikos temoje. Praverti duris į Gintarės laboratoriją galite Instagram, užsukę į @gintaremykolaitiene.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite