EN
Klientas
About You
Prekės ženklas
About You
Kategorija
Įvaizdžio stiprinimas
Influenceriai
180
Šalys
LT, LV, EE
Tikslas

Ketverius metus nuomonės formuotojų apdovanojimus Vokietijoje organizavę „ABOUT YOU“ paskelbė plaukiantys į tarptautinius vandenis! Renginyje dalyvauja ir už savo pasiekimus yra apdovanojami išskirtiniai Europos turinio kūrėjai. Mes pasirūpinome, kad tarptautinėje scenoje suskambėtų autentiškiausi vardai iš Baltijos šalių.

Sprendimas

Atrinkti apdovanojimo vertus Baltijos šalių nuomonės formuotojus – kietas riešutėlis. Juk turime tiek unikalių talentų!

Atrankos metu apžvelgėme Instagram, TikTok, Youtube ir Twitch platformas, siekdami rasti ne tik jau socialinius tinklus užkariavusius veidus, bet ir naujas kylančias žvaigždes. „ABOUT YOU“ buvo svarbus ne tik nuomonės formuotojo kuriamas turinys, bet ir jo veikla už socialinių tinklų, skleidžiamos žinutės ir vertybės bei prieinamumas tarptautinei rinkai.

Dviejų mėnesių intensyvios paieškos rezultatas – net 180 dėmesį pritraukusių Lietuvos, Latvijos ir Estijos nuomonės formuotojų, kurie buvo pristatyti „ABOUT YOU“ atrankų žiuri. Galiausiai, tik 3, patys autentiškiausi turinio kūrėjai buvo nominuoti ir pakviesti žengti purpuriniu kilimu.

Mūsų darbas ties čia nesibaigė – rūpinomės Baltijos šalių nominantais visu apdovanojimų laikotarpiu, stebėjome jų komunikaciją socialiniuose tinkluose ir aktyviai palaikėme!

Rezultatas

Didžiuojamės, jog net trys Baltijos šalių nuomonės formuotojai sužavėjo tarptautinę „ABOUT YOU“ komisiją. Yegor Saut (LV) buvo nominuotas stiliaus kategorijoje, Kristjan Talu (EE) – pramogų, o turinio kūrėjas KIWIE (LV) sulaukė dėmesio skaitmeninio meno nominacijoje.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite