EN
Klientas
Apranga Group
Prekės ženklas
Apranga
Kategorija
Įvaizdžio stiprinimas
Influenceriai
1
Turinio vienetai
11
Šalys
LT, EE
Pasiekiamumas
129 K
Parodymai
145 K
Įsitraukimo rodiklis
5,82%
Peržiūros
108 K
CPM
6,79
CPE
0,16
CPC
1,69
Tikslas

Neapsigaukime, seniai praėjo tie laikai, kai tik darbdavys renkasi darbuotoją. Sparčiai tobulėjančioje rinkoje darbdaviui tapo ypač svarbu tinkamai save pozicionuoti, išsiskirti ir atkreipti tikrų asų dėmesį. Būtent tokią užduotį mums paskyrė „Aprangos“ grupė.

Sprendimas

Galvodami apie atviras darbo pozicijas „Aprangos“ grupėje svarstėme, koks žmogus jas rinktųsi. Visi sutarėme, kad toks žmogus myli madą, yra paslaugus, pliūpsta energija ir išmano tai, ką daro. Tokiais bruožais pasižymi ir kampanijos veidu tapusi nuomonės formuotoja Inidė Jasnauskaitė.

Mums buvo svarbu parodyti darbo pozicijų įvairiapusiškumą, tad taip gimė mintis kurti skirtingus personažus. Į Jolantą, Gabrielę, Kristiną ir Sandrą įsikūnijusi Inidė pristatė „Aprangos“ grupės komandos super galias – nuo žongliravimo matavimosi kabinų numeriukais iki nepriekaištingos tvarkos palaikymo parduotuvės salėje.

Komunikacijai pasirinkome intensyvų Reels, Instagram įrašo ir stories formatų komplektą. Toks sprendimas nepaleido žiūrovų visą savaitę ir nuolat priminė apie atviras darbo pozicijas bei skatino aplikuoti darbo ieškančius sekėjus.

Rezultatas

Kūrybiškas turinys buvo ypač plačiai matomas socialinėse medijose. Šią integraciją komentavo net industrijos ekspertai bei kiti turinio kūrėjai. Pasirinktas netradicinis darbo skelbimo formatas buvo toks sėkmingas, jog vėliau Inidės sukurtas turinys buvo pritaikytas ir estiškai auditorijai.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite