EN
Klientas
Huawei Technologies Vilnius
Prekės ženklas
Huawei
Kategorija
Įvaizdžio stiprinimas
Influenceriai
4
Šalys
LT, LV, EE
Tikslas

Tikraisiais ambasadoriais gali vadintis tie, kurie tiki prekių ženklu ir nuoširdžiai myli jo produktus. Būtent tokie ir yra „Huawei“ ambasadoriai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o mes jau ketvirtus metus rūpinamės tuo, kad charizmatiškųjų nuomonės formuotojų komunikacija skirtinguose kanaluose vyktų kokybiškai bei sklandžiai.

Sprendimas

Asmenine patirtimi bei tikromis emocijomis grįsta komunikacija apie naujausius įrenginius – tokią kryptį renkamės nuomonės formuotojų lūpomis pasakodami „Huawei“ istoriją.

Ambasadorių komanda kiekvieną mėnesį stebina savo sekėjus aukštos kokybės, autentišku turiniu ir organiškai pristato įrenginius, kurie jiems padeda išlaikyti balansą tarp nesibaigiančių darbų bei aktyvaus gyvenimo būdo.

Rezultatas

„Huawei“ ambasadorių komanda jau kelis metus sėkmingai pristato naujausius įrenginius, didina prekių ženklo žinomumą ir formuoja „Huawei“ įvaizdį.

Šiuo metu „Huawei“ Baltijos šalių ambasadorių komandą sudaro 4 turinio kūrėjai: dizaineris Robertas Kalinkinas (LT), reperis Eduards Gorbunovs (LV), aktorė Ieva Florence-Viksne (LV) ir stilistas Ženja Fokin (EE).

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite