EN

Mūsų atstovaujami vardai ir dar 350 influencerių Baltijos šalyse

Nano, mikro, makro ar mega, svarbiausia, kad nuomonės formuotojai atitiktų jūsų prekės ženklo DNR – kaip tik todėl bendradarbiaujame su daugiau nei 350 influencerių Baltijos šalyse.

Atstovaujame ne tik prekės ženklams. Šiame puslapyje – veidai bei jų projektai, jau tapę neatsiejama mūsų komandos dalimi. Kartu su šiais talentais kuriame projektus bei nuolat rūpinamės jų įvaizdžiu ir partnerystėmis.

Rolandas Mackevičius

Televizijos ir internetinių laidų, tinklalaidžių ir renginių vedėjas bei žodžio kišenėje neieškantis pašnekovas. Toks yra Lietuvos pramogų pasaulio senbuvis Rolandas Mackevičius, kurį palaiko daugiau nei 300 tūkst. sekėjų armija „Instagram’e“.

Rolando kasdienybė – šeima, sportas, aktyvus laisvalaikis ir nuotykiai. Jį sekėjai myli už drąsius kūrybinius sprendimus bei integracijas, kurios pralinksmina. Rolandas yra stereotipų laužytojas, dėl klientų kaskart žengiantis papildomą žingsnį.

Mantas Stonkus

Ko gero, Mantą Stonkų pažįsta visos lietuvių kartos. Jis yra žinomas teatro ir kino aktorius, televizijos laidų vedėjas, komikas, vaizdo tinklaraštininkas ir tinklalaidžių kūrėjas. Savo charizmatiška asmenybe jis socialiniuose tinkluose sužavėjo jau daugiau nei 300 tūkstančių žmonių.

Manto humoro jausmas ir nesumeluota kasdienybė, kurią galime stebėti socialiniuose tinkluose, jau subūrė didžiulę auditoriją. Čia jis atskleidžia ir kitus savo amplua: tėčio, dviratininko, edukatoriaus, keliautojo ir aktyvaus gyvenimo būdo entuziasto.

Naglis Bierancas

Dar žinomas Naglimanto slapyvardžiu, fotografas Naglis Bierancas yra vienas žinomiausių ir mylimiausių Lietuvos socialinių tinklų vardų. Tarp Naglio įgyvendintų kampanijų – ir pelniusios apdovanojimus už efektyvumą, ir pavergusios tūkstančius širdžių humoru.

Naglį geriausiai apibūdina šie žodžiai: ryšku, tikra ir įsimintina. Jo kuriamas turinys pralinksmina daugelį, o stilius – nepalieka abejingų. Naglio supergalia – be vargo į diskusiją įtraukti sekėjus.

Dalia Belickaitė

Televizijos laidų vedėja, aktyvaus gyvenimo būdo entuziastė ir strazdanų ambasadorė. Tokia yra Dalia Belickaitė, kuri savo neblėstančia energija ir plačia šypsena įkvėps kiekvieną pozityvesniai dienai.

Dalia socialiniuose tinkluose dalijasi savo laisvalaikiu, grožio ir sporto patarimais, ritmingais šokių vaizdo įrašais, televizijos darbo užkulisiais, o dabar ir motinystės akimirkomis. Priežasčių žavėtis Dalia – daugybė. Tą puikiai įrodo daugiau nei 160 tūkst. gerbėjų, su kuriais Dalia kuria artimą ir įtraukiantį ryšį.

Ieva Swan

„Švęsk gyvenimą,“ – sako Ieva Swan ir sekėjams pristato vieną spalvingiausių „Instagram“ profilių Lietuvoje. Šimtatūkstantinę sekėjų minią subūrusi turinio kūrėja savo profilį nudažo niekada nesibaigiančiomis kelionėmis po pasaulį ir aktyviu laisvalaikiu Lietuvoje.

Stilius, mada, asmeninis augimas, aktyvus gyvenimo būdas, subalansuota mityba – visa tai nėra tik temos, apie kurias pasakoja Ieva. Tai gyvenimo būdas, jos pėdomis įkvepiantis sekti ir kitus.

Lukas Gricius

Kadre ir už kadro – fotografo Luko Griciaus vardą žino tiek jo profesinės veiklos, tiek socialinių tinklų turinio gerbėjai. Ikoniškas – nesuklysite taip apibūdinę Luko fotografijų stilių. Luko darbus rasite ant prestižinių mados žurnalų viršelių, bet už jo nuotraukas ne mažiau ryškus ir asmeninis gyvenimas, kelionės bei mintys.

Luko gyvenimas sukasi apie keliones, draugus ir kūrybą – visa tai jis ypač estetiškai pateikia ir savo socialinių tinklų paskyrose. Tad ir prekių ženklus jis pristato spalvingai, energingai bei įtraukiančiai.

Paulius Mikolaitis

Paulius arba Paul de Miko įkūnija sėkmės istoriją, kai aistra turinio kūrimui tampa pagrindiniu darbu. Savo duomenų analitiko įgūdžius Paulius pritaikė šiuolaikinės interneto kultūros analizei, kurią sekėjams pristato su humoru ir satyra. Dabar Paulius – vienas sėkmingiausių Lietuvos „Youtube“ turinio kūrėjų.

Į internetą nugulę realaus gyvenimo kuriozai, įžymybių keistenybės bei tendencijos, kurias dažniausiai diktuoja Z karta – temos, kuriose Paulius nardo kaip žuvis vandenyje. Savo požiūrį jis pristato su neatremiamais argumentais, todėl Pauliumi pasitiki šimtai tūkstančių sekėjų.

Simona Burbaitė

DJ ir socialinių tinklų turinio kūrėja Simona Burbaitė – viena žinomiausių mados tinklaraštininkių Lietuvoje. Savo skaitmeninį dienoraštį pradėjusi dar tada, kai tai nebuvo madinga, šiandien ji diktuoja gyvenimo būdo tendencijas ir pasakoja ne tik apie madą, grožį ir muziką. Tiek pat svarbus yra gyvenimo balansas – sportas, visavertė mityba ir emocinė sveikata.

Simona kalba estetikos ir modernaus minimalizmo kalba. Pavarčius skaitmeninį Simonos dienoraštį, pasidaro akivaizdu: jos nesinori tik sekti – norisi ja būti. Kaip tik todėl ją renkasi rinkoje lyderiaujantys prekių ženklai, siekiantys kalbėtis su auditorija, kuriai rūpi kokybiškas gyvenimo būdas.

Robertas Kalinkinas

Mados ir aksesuarų dizaineris Robertas Kalinkinas yra asmenybė, kurios kūrybiškos idėjos versle ir gyvenime įkvepia daugybę žmonių. Įkūręs mados namus ir jau klasika tapusį prekės ženklą „Robert Kalinkin“, Robertas socialiniuose tinkluose buria ne tik mados gerbėjus.

Roberto kuriamas turinys yra dedikuotas šeimai, kūrybai, džiaugsmui ir autentiško, nestandartinio gyvenimo būdo paieškoms. Tai leidžia jam įgyvendinti sėkmingas partnerystes su lyderiaujančiais prekės ženklais, savo komunikacijoje ieškančiais šiek tiek rokenrolo.

„Socialinių tinklų tarnyba“

Tuos, kurie negali gyventi be interneto, bet neturi laiko sekti visų jo tendencijų ir karščiausių įvykių, gelbėja Pauliaus Mikolaičio arba Paul de Miko laida „Socialinių tinklų tarnyba (STT)“. Ši kas dvi savaites pasirodanti laida jau kelerius metus yra „Laisvės TV X“ dalis. Kaskart ją peržiūri beveik 200 tūkstančių žmonių.

Kas keistesnio „Reddit’e“? Koks „TikTok’o“ įrašas šią savaitę pavergė milijonų širdis? Paul de Miko nepraleidžia nė vienos sensacijos. Jo taiklūs komentarai ir nuoboduliui vietos nepaliekantis montažas užtikrina, kad smagu būtų žiūrėti net reklamas.

„Ieva x Nerijus: Pramokos“

Įkvepianti turinio kūrėja Ieva Mackevičienė ir ekonomistas Nerijus Mačiulis suvienijo jėgas, kad lietuviams pristatytų kokybišką edukacinį turinį. Savo laidoje Ieva ir Nerijus paprastai ir aiškiai aptaria finansinio raštingumo temas.

Internetinė Ievos ir Nerijaus laida yra filmuojama populiariu pokalbio formatu, kuris skatina klausytojus įsitraukti į diskusiją. Diskutuojama įvairiausiomis temomis: nuo idėjų, kaip įdarbinti savo pinigus, iki šeimos biudžeto planavimo ar pasaulio aktualijų įtakos asmeniniams finansams.

Manto Stonkaus Youtube kanalas

Nuo šiol vieną populiariausių Lietuvos aktorių Mantą Stonkų galite pamatyti ne tik kino ekranuose ar teatro scenoje. Mantas įgyvendino seną savo svajonę ir internetinei auditorijai pristatė savo asmeninį Youtube kanalą.

Kol kassavaitinėje sporto satyros laidoje „Kūno kultūra“ Mantas analizuoja sporto pasaulio aktualijas, o vlogai leidžia kartu su aktoriumi pakeliauti po visą pasaulį – nuo egzotiškųjų Maldyvų iki kaimyninės Varšuvos. Humoro mėgėjai pro akis nepraleidžia jo komiškų vaidybinių skečų.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite