EN

Mūsų atstovaujami vardai ir dar 350 influencerių Baltijos šalyse

Nano, mikro, makro ar mega, svarbiausia, kad nuomonės formuotojai atitiktų jūsų prekės ženklo DNR – kaip tik todėl bendradarbiaujame su daugiau nei 350 influencerių Baltijos šalyse.

Atstovaujame ne tik prekės ženklams. Šiame puslapyje – veidai bei jų projektai, jau tapę neatsiejama mūsų komandos dalimi. Kartu su šiais talentais kuriame projektus bei nuolat rūpinamės jų įvaizdžiu ir partnerystėmis.

Naglis Bierancas

Dar žinomas Naglimanto slapyvardžiu, fotografas Naglis Bierancas yra vienas žinomiausių ir mylimiausių Lietuvos socialinių tinklų vardų. Tarp Naglio įgyvendintų kampanijų – ir pelniusios apdovanojimus už efektyvumą, ir pavergusios tūkstančius širdžių humoru.

Naglį geriausiai apibūdina šie žodžiai: ryšku, tikra ir įsimintina. Jo kuriamas turinys pralinksmina daugelį, o stilius – nepalieka abejingų. Naglio supergalia – be vargo į diskusiją įtraukti sekėjus.

Dalia Belickaitė

Televizijos laidų vedėja, aktyvaus gyvenimo būdo entuziastė ir strazdanų ambasadorė. Tokia yra Dalia Belickaitė, kuri savo neblėstančia energija ir plačia šypsena įkvėps kiekvieną pozityvesniai dienai.

Dalia socialiniuose tinkluose dalijasi savo laisvalaikiu, grožio ir sporto patarimais, ritmingais šokių vaizdo įrašais, televizijos darbo užkulisiais, o dabar ir motinystės akimirkomis. Priežasčių žavėtis Dalia – daugybė. Tą puikiai įrodo daugiau nei 160 tūkst. gerbėjų, su kuriais Dalia kuria artimą ir įtraukiantį ryšį.

Ieva Swan

„Švęsk gyvenimą,“ – sako Ieva Swan ir sekėjams pristato vieną spalvingiausių „Instagram“ profilių Lietuvoje. Šimtatūkstantinę sekėjų minią subūrusi turinio kūrėja savo profilį nudažo niekada nesibaigiančiomis kelionėmis po pasaulį ir aktyviu laisvalaikiu Lietuvoje.

Stilius, mada, asmeninis augimas, aktyvus gyvenimo būdas, subalansuota mityba – visa tai nėra tik temos, apie kurias pasakoja Ieva. Tai gyvenimo būdas, jos pėdomis įkvepiantis sekti ir kitus.

Lukas Gricius

Kadre ir už kadro – fotografo Luko Griciaus vardą žino tiek jo profesinės veiklos, tiek socialinių tinklų turinio gerbėjai. Ikoniškas – nesuklysite taip apibūdinę Luko fotografijų stilių. Luko darbus rasite ant prestižinių mados žurnalų viršelių, bet už jo nuotraukas ne mažiau ryškus ir asmeninis gyvenimas, kelionės bei mintys.

Luko gyvenimas sukasi apie keliones, draugus ir kūrybą – visa tai jis ypač estetiškai pateikia ir savo socialinių tinklų paskyrose. Tad ir prekių ženklus jis pristato spalvingai, energingai bei įtraukiančiai.

Paulius Mikolaitis

Paulius arba Paul de Miko įkūnija sėkmės istoriją, kai aistra turinio kūrimui tampa pagrindiniu darbu. Savo duomenų analitiko įgūdžius Paulius pritaikė šiuolaikinės interneto kultūros analizei, kurią sekėjams pristato su humoru ir satyra. Dabar Paulius – vienas sėkmingiausių Lietuvos „Youtube“ turinio kūrėjų.

Į internetą nugulę realaus gyvenimo kuriozai, įžymybių keistenybės bei tendencijos, kurias dažniausiai diktuoja Z karta – temos, kuriose Paulius nardo kaip žuvis vandenyje. Savo požiūrį jis pristato su neatremiamais argumentais, todėl Pauliumi pasitiki šimtai tūkstančių sekėjų.

Robertas Kalinkinas

Mados ir aksesuarų dizaineris Robertas Kalinkinas yra asmenybė, kurios kūrybiškos idėjos versle ir gyvenime įkvepia daugybę žmonių. Įkūręs mados namus ir jau klasika tapusį prekės ženklą „Robert Kalinkin“, Robertas socialiniuose tinkluose buria ne tik mados gerbėjus.

Roberto kuriamas turinys yra dedikuotas šeimai, kūrybai, džiaugsmui ir autentiško, nestandartinio gyvenimo būdo paieškoms. Tai leidžia jam įgyvendinti sėkmingas partnerystes su lyderiaujančiais prekės ženklais, savo komunikacijoje ieškančiais šiek tiek rokenrolo.

„Socialinių tinklų tarnyba“

Tuos, kurie negali gyventi be interneto, bet neturi laiko sekti visų jo tendencijų ir karščiausių įvykių, gelbėja Pauliaus Mikolaičio arba Paul de Miko laida „Socialinių tinklų tarnyba (STT)“. Ši kas dvi savaites pasirodanti laida jau kelerius metus yra „Laisvės TV X“ dalis. Kaskart ją peržiūri beveik 200 tūkstančių žmonių.

Kas keistesnio „Reddit’e“? Koks „TikTok’o“ įrašas šią savaitę pavergė milijonų širdis? Paul de Miko nepraleidžia nė vienos sensacijos. Jo taiklūs komentarai ir nuoboduliui vietos nepaliekantis montažas užtikrina, kad smagu būtų žiūrėti net reklamas.

Mes pasiruošę dirbti kartu.
susisiekite